PC Biznes^na górę^


Ewa - fakturowanie i magazyn to niezwykle prosty w obsłudze program do fakturowania i prowadzenia magazynu w małych firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.


Program pozwala na wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów sprzedaży, zakupu czy magazynowych, a także umożliwia prowadzenie kartotek kontrahentów i towarów. Dostępny jest w wersjach: MINI, MIDI i MAX


Klienci otrzymują od momentu zakupu 12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji oraz pomocy HotLine.

^na górę^


Ala – księgowość uproszczona przeznaczony jest dla firm prowadzących księgowość samodzielnie, rozliczających się za pomocą Książki Przychodów i Rozchodów (KPIR) oraz biura rachunkowe, potrzebujące sprawnego i szybkiego narzędzia codziennej pracy.


Z programu księgowego Ala możliwe jest wysyłanie do systemu e-Deklaracje następujących formularzy: VAT-7(K), VAT-UE, PIT-28, PIT-36(L) oraz załączników: PIT-B, PIT-O, PIT-D, PIT-2K.

^na górę^


Aga to program przeznaczony do prowadzenia kompletnej dokumentacji kadr i płac oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy. Wspomaga prowadzenie ewidencji czasu pracy i płac. Z programu kadrowego Aga możliwe jest również wysyłanie do systemu e-Deklaracje następujących formularzy: PIT-11, PIT-4R, PIT-R, PIT-8AR.


Program kadrowy i płacowy Aga pracuje w środowisku Windows XP/Vista/7/8. Posiada przejrzysty i czytelny interfejs, umożliwiający obsługę programu nawet początkującym użytkownikom. Duży nacisk położony na intuicyjność, logikę i ergonomię powoduje, że program staje się przyjaznym narzędziem codziennej pracy.

^na górę^Iza - Biuro rachunkowe to program usprawniający zarządzanie biurem rachunkowym. Wspomaga takie obszary jak:

  • Analiza wydajności pracowników,
  • Analiza klientów pod względem pracochłonności,
  • Automatyzacja zbiorczej wysyłki e-Deklaracji oraz odbioru potwierdzenia UPO

Iza – Biuro rachunkowe stworzona z myślą o specyfice działalności biura rachunkowego oraz kancelarii doradztwa podatkowego wyposażona została w zestaw funkcjonalności usprawniających pracę oraz przyśpieszających proces obsługi licznych klientów biura.

^na górę^

^na górę^


Obsługa informatyczna

 

zarządzanie usługami IT, które spełniają potrzeby firmy...
więcej >>

Umowa serwisowa

 

informatyk, którego nie musisz zatrudniać... więcej >>

Outsourcing IT

 

korzystanie z zasobów zewnętrznych, które pozwala skoncentrować się na zasadniczych celach firmy... więcej >>

Naprawa laptopów

 

jeśli komputer nie działa zgodnie z oczekiwaniami lub uległ awarii nie martw się... więcej >>


ZAUFALI NAM: